Empire IV

  14. 02. 2018    Fantasy (Warband)  Logis

Empire IV je obrovský mód rozšiřující hranice Calradie, představující magii a další fantasy prvky, přidávající možnosti až na samotné limity enginu.

Přestože mód vychází z původního světa, do native-like kategorie díky přítomné magii, fantasy rasám a předmětům, tak úplně nezpadá. Vyjádřeno čísly potom nabízí více než 2200 nových předmětů, více než 3000 nových jednotek, přes 700 nových lokací na mapě, 219 nových lidských lordů a 168 dalších nelidských, 108 společníků (další 4 jsou mágové) a třeba 504 bannerů k výběru. V Empire IV můžete rovnou začít jako král, princ, či vazal nebo se můžete vydat jinou cestou a například jako bohatý měšťan ovládat obchodní cesty, komunikovat s cechy, stavět a vlastnit výrobny a vlastnit některé ze tří typů dolů. V tomto světě ale také můžete onemocnět na některou z objevujících se epidemíí, uhnat si zranění nebo dokonce zcela nenávratně umřít, bude také potřeba pravidelně jíst. Přítomen je rovněž bankovní systém, mořská doprava a bitvy, vylepšené obchodování, gambling, funkční počasí a rozšířené turnaje. Je toho ještě mnohem víc, takže pro více informací klikněte na kompletní výpis o kousek níže.

 

Poznámka k instalaci: Mód vyžaduje pro svůj chod launcher WSE. Je obsažen ve složce módu. Jeho složku vyjměte a vložte do složky s Warbandem. Mód pak spouštějte z launcheru WSE (doporučuji vytvořit si zástupce).

 

Hra: Warband

Potřebná verze hry: Neuvedeno / WSE launcher

Verze módu: 1.0 (od 27. 12. 2017)

Singleplayer: Ano

Multiplayer: Ne

 

stáhnout     další informace

 

Empire IV screenshot