Gamescom 2018 a představení kampaně pro Bannerlord

  28. 08. 2018    Novinky  Logis
Bannerlord 2018 Gamescom banner

Taleworlds s očekávaným Mount & Blade: Bannerlord nechyběl ani letošním svátku her jménem Gamescom. K vidění byla hlavně, pro hru klíčová, kampaň.

 

 
Díky větší otevřenosti vývojářů se na veřejnost dostala řada streamů z hratelné demoverze, obsahující předem připravené tři postavy a překvapivě velkou volnost v nastavených možnostech. Hráči mohli svobodně plnit questy, interagovat s okolím, nahánět po mapě badity, a za úspěšné hraní být odměněni lootem a zkušenostmi. Níže je interview (v angličtině) s hratelnou ukázkou, kde se bohužel nedozvídáme ani přibližné datum vydání, na druhou stranu můžeme vidět hru v pokročilé fázi vývoje. Oproti Warbandu je tak vidět skutečně velký posun v přehlednosti a rychlosti použití uživatelského rozhraní, například v rychlém přístupu k městským akcím.
 

 
Přidávám také gameplay video jednoho ze streamerů (v angličtině), kde jsou mj. podrobně vidět předělané možnosti levelování či nová encyklopedie.
 

 
Na nějakou informaci o vydání nám opět nezbývá než čekat, každopádně je ale potěšující vidět hru ve stádiu, kde je už i lidem zvenčí umožněna volnost, na kterou jsme u Mount & Blade zvyklí.

 
další informace