Imperial Rome

  22. 05. 2018    Historické (Warband)  Logis

Imperial Rome, mohutný historický projekt pokrývající celý tehdejší, pro Římana známý svět, se zaměřuje na rok 69 našeho letopočtu, tedy na rok čtyř imperátorů.

Jako už bylo řečeno, mód pokrývá obrovská detailně propracovaná mapa Evropy, části Afriky a části Asie. Na té se nachází 15 frakcí, přičemž v tomto dynamickém světě nemají nic jisté. Mapu totiž brázdí také lodi pirátů (není těžké, aby se z běžného loďstva stali piráti), menší frakce a vojenské skupiny. Mód je kompletní konverze a z Warbandu tam toho najdete jen málo, tudíž bylo nutné přidat obrovské množství nových předmětů, nové animace, hudbu, zvuky a to vše ještě dostatečně zoptimalizovat pro plynulý chod a rychlé načítání. Zmínit se můžeme o dynamickém počasí, které reaguje na roční období nebo o rozšířených možnostech tvorby postavy, včetně výběru startovních podmínek od bohatých a vážených postav, po běžného vojáka, který je součástí armády a musí se vypracovat. Vojáci a také možnosti měst jsou silně regionalizované, takže například v Římě nenaverbujete jezdce na velbloudovi. Máme tu také bankovní systém, rozšířené možnosti obléhání, funkční onagery (i v boji na otevřeném terénu), více možností vedení frakce nebo rozšířené horizonty (iluze větších map).

 

Poznámka k instalaci: Nejprve nainstalujte přiložený WSE, pokračujte módem, a mód pak spouštějte skrze WSE. V nastavení WSE zaškrtněte položku „Loading textures on demand.“

 

Hra: Warband

Potřebná verze hry: 1.173

Verze módu: 1.55 (od 10. 7. 2018)

Singleplayer: Ano

Multiplayer: Ano

 

další informace

stáhnout z uloz.to

gameplay video

 

Imperial Rome screenshot