Tainted Paths

  05. 02. 2018    Historické (Warband)  Logis
Tainted Paths banner

Tainted Paths je ambiciózní mód pokrývající celý svět a několik historických období. Je jen na vás jak začnete a kým se stanete.

Hlavní předností módu je jeho rozsah. Možnost zvolit si historickou éru, začít skoro kdekoliv a v jakékoliv roli (od bandity po monarchu) z něj dělá jeden z největších módů v historii M&B moddingu. Strategická mapa Tainted Paths disponuje skutečně dynamickým a jedinečným dojmem, jelikož v tomto světě plným rozdílných kultur a náboženství o sebe třou zájmy 109 frakcí (dostupné podle éry). Výjimkou nejsou politické události typu náboženských válek, vnitrostátní rozepře a rivality, monarchie a republiky (každé mají svoje výhody a problémy). Části mapy jsou neosídlené, a tak bude na vás a konkurečních frakcích přivést do těchto končin člověka, kterému to zas příroda bude oplácet výskytem blizzardů, písečných bouří či záplav. Návštěvy různých regionů a situací bude doprovázet měnící se hudba.

Samotný hráč si bude moci vychutnat více než 1600 nových (a také rozbitelných) předmětů, přičemž některé z nich jsou unikátní kousky, které získáte pouze speciálním přístupem. Výrazně vylepšeny byly bitvy, kde má hráč více taktických možností, na což reaguje AI s lepší inteligencí. K dobývání hradů nemusí již stačit pouze žebříky, ale dopomoci mohou beranidla, katapulty či trebuchety. Hráče dále doprovází příběhová linka, která mu dává možnost výrazně měnit dění okolo něj, a to ještě doplní hromady náhodných událostí vztahující se také hráčově statusu. Kdyby tohle ještě někomu nestačilo, je tu možnost využít hardcore mód, který nutí hráče vážit každou bitvu s hrozícím osobním zraněním apod.

 

Hra: Warband

Potřebná verze hry: 1.168+

Verze módu: 2.1 (od 16. 2. 2018)

Singleplayer: Ano

Multiplayer: Ne

 

stáhnout     další informace

stáhnout z uloz.to

 

Tainted Paths screenshot